Hayallerin Ötesinde Çözümleri Mümkün Kılıyoruz

Orfe Security olarak 2011’den günümüze, sahip olduğumuz teknolojilerle, farklı olarak üretmiş olduğumuz ihtiyaca yönelik esnek çözümlerimiz sayesinde başarılarımızı kanıtlamaya devam etmekteyiz. Kendine özgün yazılımlarımız ve talebe yönelik hizmetlerimizle sektörde farklılığımızı ortaya koymakta ve sektörün ilerlemesine katkı sağlamaktayız.

 

Diğer yandan Orfe Security güvenlik kamerası ürünlerimizin, sensör ve aygıtlarla network oluşturabilmesi, esnek çözümlere ulaşabilme ihtiyacının giderilmesi açısından fark yaratmaktadır. Güvenlik için kullanılmış diğer dedektörlerimiz ve aygıtlarımızı sisteminize entegre ederek, güvenlik ağınızı güçlendirip kullanım açısından maksimum verimliliğe ulaştırmaktayız..                                                                                     

 

Yurt dışına satış amaçlı geliştirdiğimiz ve üretimlerimizde kullandığımız Alman disiplini, ürünlerimizin gelişiminin her aşamasında kalite ve verimlilik hususlarında egemen olmuştur. Fabrika ve üretimin Türkiye'de olması ise yedek parça sürdürülebilirliğini mümkün kılmış, ihtiyaca yönelik esnek çözümlerin ortaya çıkmasında büyük kolaylık sağlamıştır.

 

Orfe markasıyla Türkiye'de sahip olduğumuz başarılarımızın Almanya başta olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde de devamını sağlayabilmek hedeflerimiz arasında ki en büyük payı oluşturmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda bize yol açan, Türkiye referanslarımız ve kısa zamanda kat ettiğimiz büyük yol sayesinde geleceğe hızlı ve güvenli adımlarla ilerlemekteyiz.